Entomologijos laboratorija

Entomologijos laboratorija, Adresas: Akademijos g. 2

Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai Kab.
dr.
Rasa Bernotienė
Laboratorijos vadovė, Vyresnioji mokslo darbuotoja +370 614 129 00
rasa.bernotiene@gamtc.lt
311
prof. dr. (HP)
Sigitas Podėnas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas -
sigitas.podenas@gamtc.lt
315
prof. habil. dr.
Jonas Rimantas Stonis
Vyresnysis mokslo darbuotojas
stonis.biotaxonomy@gmail.com; jonas.stonis@gamtc.lt
dr.
Jolanta Rimšaitė
Mokslo darbuotoja +370 610 715 10
jolanta.rimsaite@gamtc.lt
316
dr.
Pavel Starkevič
Vyresnysis mokslo darbuotojas -
pavel.starkevic@gamtc.lt
314
dr.
Andrius Remeikis
Mokslo darbuotojas
andrius.remeikis@gamtc.lt
dr.
Audronė Petrauskienė
Mokslo darbuotoja
audrone.petrauskiene@gamtc.lt
313
dr.
Erikas Lutovinovas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas -
erikas.lutovinovas@gamtc.lt
326
dr.
Rasa Aukštikalnienė
Jaunesnioji mokslo darbuotoja -
rasa.butautaite@gf.vu.lt
326
Aidas Saldaitis Tyrėjas -
aidas.saldaitis@gamtc.lt
314
Radvilė Markevičiūtė Doktorantė +370 638 430 82
radvile.markeviciute@gamtc.lt; radvile.mark@gmail.com
318
Nijolė Nasevičienė Doktorantė -
nijole.naseviciene@gamtc.lt
318
Sigitas Algis Davenis Doktorantas +370 699 883 04
algis.davenis@gamtc.lt
312
Kristina Valavičiūtė-Pocienė Doktorantė
valaviciute.kristina@gmail.com
318
Viktorija Dobrynina Doktorantė
viktorija.dobrynina@gamtc.lt
318