Naujienos

  Gamtos tyrimų centro Entomologijos laboratorijos doktorantė Radvilė Markevičiūtė šiuo metu stažuojasi Londono gamtos istorijos muziejuje. Kuruojama dr. Duncan Sivell, doktorantė dirba su Muziejaus kolekcijomis ir atlieka dvisparnių genties Antocha taksonominius ir filogenetinius tyrimus.  
 

2021.10.19

Doktorantė Radvilė Markevičiūtė šiuo metu stažuojasi Londono gamtos istorijos muziejuje

Gamtos tyrimų centro Entomologijos laboratorijos doktorantė Radvilė Markevičiūtė šiuo metu stažuojasi Londono gamtos istorijos muziejuje. Kuruojama dr. Duncan Sivell, doktorantė dirba su Muziejaus kolekcijomis ir atlieka dvisparnių genties Antocha taksonominius ir filogenetinius tyrimus.

 

plačiau

  Spalio 14 d. Gamtos tyrimų centre lankėsi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro biologinės įvairovės studijų programos I kurso magistrantės, kurios susipažino su įvairių laboratorijų moksline veikla, moksliniais tyrimais ir infrastruktūra. Magistrantės lankėsi Floros ir geobotanikos laboratorijoje (vadovas dr. Valerijus...
 

2021.10.18

VU Gamtos mokslų centro magistrančių ekskursija po Gamtos tyrimų centrą

Spalio 14 d. Gamtos tyrimų centre lankėsi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro biologinės įvairovės studijų programos I kurso magistrantės, kurios susipažino su įvairių laboratorijų moksline veikla, moksliniais tyrimais ir infrastruktūra. Magistrantės lankėsi Floros ir geobotanikos laboratorijoje (vadovas dr. Valerijus Rašomavičius) ir Herbariume, Ekonominės botanikos (vadovas dr. Juozas Labokas), Mikologijos (vadovė dr. Jurga Motiejūnaitė), Algologijos ir mikroorganizmų ekologijos (vadovė dr. Judita Koreivienė), Biodestruktorių tyrimo (vadovas dr. Algimantas Paškevičius), Augalų patologijos (vadovė dr. Daiva Burokienė), P. B. Šivickio parazitologijos (vadovas akad. Gediminas Valkiūnas), Entomologijos (vadovė dr. Rasa Bernotienė), Cheminės ekologijos ir elgsenos (vadovė dr. Laima Blažytė-Čereškienė), Kvartero tyrimų (vadovė dr. Vaida Šeirienė) laboratorijose. Ekskursijos po laboratorijas pabaigoje Birutė Poškienė pakvietė apžiūrėti gausią Mineralų muziejaus kolekciją.

plačiau

  Kad akademiko Tado Ivanausko inicijuoti ir jo mokinių bei pasekėjų išvystyti ir tęsiami paukščių migracijų ir elgesio, klimato kaitos poveikio biologinei įvairovei tyrimai yra aktualūs fundamentiniam mokslui ir mūsų dienomis, rodo 2021 m. spalio 5 d. paskirta Nobelio fizikos premija japonų kilmės amerikiečių...
 

2021.10.08

Džiaugiamės fizikams skirta Nobelio premija

Kad akademiko Tado Ivanausko inicijuoti ir jo mokinių bei pasekėjų išvystyti ir tęsiami paukščių migracijų ir elgesio, klimato kaitos poveikio biologinei įvairovei tyrimai yra aktualūs fundamentiniam mokslui ir mūsų dienomis, rodo 2021 m. spalio 5 d. paskirta Nobelio fizikos premija japonų kilmės amerikiečių mokslininkui Syukuro Manabe, vokiečiui Klausui Hasselmannui ir italui Giorgio Parisi už „novatoriškus indėlius plečiant mūsų supratimą apie sudėtingas fizikines sistemas“, be kita ko, padedančius geriau suprasti mūsų planetos klimato raidą, antradienį paskelbė Nobelio komitetas.

plačiau

  Spalio 5 d., Tarptautinę mokytojų dieną, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje mokytojai buvo pakviesti pasigrožėti nuostabiausių gamtos kūrinių – agatų – portretais.  Juos sukūrė Birutė Poškienė, kantriai, kruopščiai ir ilgai fotografavusi šiuos „kaprizingus modelius“. ...
 

2021.10.08

Nevystančios akmeninės žemės gėlės mokytojams

Spalio 5 d., Tarptautinę mokytojų dieną, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje mokytojai buvo pakviesti pasigrožėti nuostabiausių gamtos kūrinių – agatų – portretais.  Juos sukūrė Birutė Poškienė, kantriai, kruopščiai ir ilgai fotografavusi šiuos „kaprizingus modelius“. 

plačiau

Laboratorijos

Suteikiama atvira prieiga prie Gamtos tyrimų centro įrenginių.

Atvira prieiga

Pasirinkite įrenginį