Naujienos

  Rugsėjo 8 d. 17 val. Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia visus neabejingus gamtai į naujajai Lietuvos raudonajai knygai skirtą neformalią diskusiją „Raudonoji knyga: vakar, šiandien ir rytoj“ ir simbolinį knygos perdavimą šalies bibliotekoms –beveik pusę...
 

2021.09.07

„Raudonoji knyga: vakar, šiandien ir rytoj“

Rugsėjo 8 d. 17 val. Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia visus neabejingus gamtai į naujajai Lietuvos raudonajai knygai skirtą neformalią diskusiją „Raudonoji knyga: vakar, šiandien ir rytoj“ ir simbolinį knygos perdavimą šalies bibliotekoms –beveik pusę tiražo – apie 1,3 tūkst. egzempliorių – išplatinti šalies viešosioms bibliotekoms sutiko M. Mažvydo biblioteka. 

Renginys ir bibliotekoje saugomų įvairiais metais leistų raudonųjų knygų paroda vyks bibliotekos renginių erdvėje III a. 305 k. Ketinantieji dalyvauti prašomi užsiregistruoti el. paštu asta.mukiene@lnb.lt (vardas, pavardė, tel. nr.).

plačiau

  Sveikiname su Rugsėjo pirmąja, Mokslo ir žinių diena!   
 

2021.09.01

Sveikiname su Rugsėjo pirmąja, Mokslo ir žinių diena!

Sveikiname su Rugsėjo pirmąja, Mokslo ir žinių diena!   

plačiau

  Čia pat ruduo, daugeliui mūsų mokslininkų – aktyvaus „kabinetinio“ sezono pradžia. Lauko tyrimai, bandymai, eksperimentai mus buvo išblaškę po visą Lietuvą ir leido pamiršti nelemtos pandemijos įtampą. Kokie sugrįžtame į savo darbo kabinetus, į laboratorijas? Savo vaikų dažnai...
 

2021.08.31

GTC – zona be COVID’o

Čia pat ruduo, daugeliui mūsų mokslininkų – aktyvaus „kabinetinio“ sezono pradžia. Lauko tyrimai, bandymai, eksperimentai mus buvo išblaškę po visą Lietuvą ir leido pamiršti nelemtos pandemijos įtampą.

Kokie sugrįžtame į savo darbo kabinetus, į laboratorijas?

Savo vaikų dažnai klausiame: ar jau norite į mokyklą? Atrodo, kad dabar ir mums visiems šis grįžimas kažkuo primena tolimas mokyklos dienas, kupinas ir džiaugsmo, ir nerimo. Mokyklos tebejaučia netikrumą dėl galimybių būti ir mokytis drauge. Tačiau mums paprasčiau.

Mes šios pandemijos akivaizdoje į bendrą tyrimų centro veiklą grįžtame užtikrinti savo saugumu: praktiškai visa Gamtos tyrimų centro bendruomenė yra vakcinuota, turi imunitetą! Dabar tokia žinia svarbi mums visiems ir kiekvienam – juk dirbame kartu, susitinkame, bendraujame.

Tokią žinią apie savo instituto būseną siunčiame ir kitiems mūsų kolegoms – mokslo institutams, universitetams. Būkite ir jūs tokie: saugūs. Būkite zona be COVID‘o!

plačiau

  Lenkijos mokslų akademijos Gamtos apsaugos institutas kviečia dalyvauti prezentacijoje, renkant cianobakterijų ir dumblių biomasę iš mažų vandens telkinių. Prezentacija yra projekto LIFE17ENV/LT/000407 "Dumbliai - ekonomiškai pagrįstų vandens ekosistemų paslaugų dalis/Glony-Gospodarka ekologiczna" dalis....
 

2021.08.23

Lenkijos mokslų akademijos Gamtos apsaugos institutas kviečia dalyvauti prezentacijoje, renkant cianobakterijų ir dumblių biomasę iš mažų vandens telkinių

Lenkijos mokslų akademijos Gamtos apsaugos institutas kviečia dalyvauti prezentacijoje, renkant cianobakterijų ir dumblių biomasę iš mažų vandens telkinių. Prezentacija yra projekto LIFE17ENV/LT/000407 "Dumbliai - ekonomiškai pagrįstų vandens ekosistemų paslaugų dalis/Glony-Gospodarka ekologiczna" dalis.

Lauko tyrimai bus demonstruojami 2021 m. rugpjūčio 25 d. 10:00 val. ryto. Demonstravimas vyks senoje upės vagoje Podgorki Tynieckie vietovėje (vakarinėje dalyje, netoli Vyslos upės).

Susirinkimas nuotoliniu būdu vyks 2021 m. rugpjūčio 26 d. 9:30 val. ryto. Susirinkimo metu bus pristatyti projekto tikslai, gauti rezultatai ir bus pademonstruoti praėjusios dienos tyrimų įrašai.

 

plačiau

...
6
...

Laboratorijos

Suteikiama atvira prieiga prie Gamtos tyrimų centro įrenginių.

Atvira prieiga

Pasirinkite įrenginį