Naujienos

  Gyvybės mokslų centro Aplinkotyros ir aplinkosaugos modulio studentai per paskaitas ir seminarus gilinasi į teorines žinias apie Žemės sudėtines dalis, joje vykstančius procesus ir sąveiką tarp jų. Todėl apsilankymo Gamtos tyrimų centre tikslas buvo supažindinti studentus su metodais ir tyrimais, kuriais remiantis, šios...
 

2021.09.30

Gamtos tyrimų centre žinias gilino Gyvybės mokslų centro Aplinkotyros ir aplinkosaugos modulio studentai

Gyvybės mokslų centro Aplinkotyros ir aplinkosaugos modulio studentai per paskaitas ir seminarus gilinasi į teorines žinias apie Žemės sudėtines dalis, joje vykstančius procesus ir sąveiką tarp jų. Todėl apsilankymo Gamtos tyrimų centre tikslas buvo supažindinti studentus su metodais ir tyrimais, kuriais remiantis, šios žinios yra gaunamos. 

plačiau

  Paskutinįjį rugsėjo penktadienį dr. Romo Pakalnio kolegos, bendraminčiai ir mokiniai susirinko kartu prisiminti prieš metus Anapilin iškeliavusį mokslininką, visuomenės veikėją ir ilgametį Botanikos instituto vadovą. Kiekvieno Žmogaus gyvenimo vertybių skalė pradeda formuotis Gimtinėje, todėl į gimtąjį Romo Pakalnio...
 

2021.09.29

Prisimenant Kolegą ir Mokytoją dr. Romą Pakalnį

Paskutinįjį rugsėjo penktadienį dr. Romo Pakalnio kolegos, bendraminčiai ir mokiniai susirinko kartu prisiminti prieš metus Anapilin iškeliavusį mokslininką, visuomenės veikėją ir ilgametį Botanikos instituto vadovą. Kiekvieno Žmogaus gyvenimo vertybių skalė pradeda formuotis Gimtinėje, todėl į gimtąjį Romo Pakalnio Kirklių kaimą (Utenos r.) rinkosi artimiausi jo kolegos ir bičiuliai, norėdami prisiminti neeilinį aukštaitį, mokėjusį bendrai veiklai suburti daugelį žmonių. Geras ir šiltas Žmogus, tokie ir prisiminimai apie Jį, netgi šventiški.

plačiau

  Mineralų muziejuje saugoma smėlio kolekcija pasipildė naujais pavyzdžiais. Įvairiose pasaulio kampeliuose surinktus 26 smėlio pavyzdžius muziejui perdavė chemijos mokslų daktarė Alisa Palavenienė.
 

2021.09.24

Mineralų muziejaus kolekciją papildė chemijos mokslų daktarės Alisos Palavenienės surinkti smėlio pavyzdžiai

Mineralų muziejuje saugoma smėlio kolekcija pasipildė naujais pavyzdžiais. Įvairiose pasaulio kampeliuose surinktus 26 smėlio pavyzdžius muziejui perdavė chemijos mokslų daktarė Alisa Palavenienė.

plačiau

  Kviečiame prisiminti visuomenės bei mokslo veikėją dr. Romą Pakalnį bičiulių ir kolegų išvykoje į jo gimtąsias Sudeikių apylinkes. Išvykos data – rugsėjo 24 d.
 

2021.09.17

Kviečiame prisiminti visuomenės bei mokslo veikėją dr. Romą Pakalnį

Kviečiame prisiminti visuomenės bei mokslo veikėją dr. Romą Pakalnį bičiulių ir kolegų išvykoje į jo gimtąsias Sudeikių apylinkes.

Išvykos data – rugsėjo 24 d.

plačiau

...
8
...

Laboratorijos

Suteikiama atvira prieiga prie Gamtos tyrimų centro įrenginių.

Atvira prieiga

Pasirinkite įrenginį