Doktorantai

Doktorantūra – trečiosios pakopos studijos, kurių paskirtis rengti aukštos kvalifikacijos mokslininkus, gebančius spręsti mokslo problemas, aktualias tarptautinei mokslo bendruomenei, bei dalyvauti eksperimentinės plėtros tyrimuose. Centrui suteikta doktorantūros teisė gamtos mokslų srities biologijos (N010) mokslo kryptyje kartu su Vytauto Didžiojo universitetu ir Inovatyvios medicinos centru, ekologijos ir aplinkotyros (N012), geologijos (N005), zoologijos (N014) mokslo kryptyse kartu su Vilniaus universitetu, fizinės geografijos (N006) mokslo kryptyje su Vilniaus universitetu ir Klaipėdos universitetu.

Mokslo sritis
Mokslo kryptis
Doktorantas
Vadovas
Studijų laikotarpis
Kontaktai
Gamtos mokslai Biologija Karolis Sivickis dr. D. Burokienė 2016-12-01 - 2024-11-30 karolis.sivickis@gamtc.lt
 
  
Dovilė Čepukoit dr. D. Burokienė 2017-10-01 - 2023-09-30 dovile.cepukoit@gamtc.lt
    Ramunė Stanevičienė prof., dr. E. Servienė 2019-10-01 - 2023-09-30 ramune.staneviciene@gamtc.lt
    Valiantsin Lukashevich dr. S. Šulčius 2019-12-23 - 2024-12-22 valiantsin.lukashevich@gamtc.lt
    Ieva Ignatavičienė dr. (HP) D. Butkauskas 2020-09-30 - 2024-09-30 ieva.ignataviciene@gamtc.lt
    Agnė Baranauskaitė dr. Ž. Strazdaitė-Žielienė 2021-10-01 - 2025-09-30 agne.baranauskaite@gamtc.lt
    Martynas Dėlkus dr. D. Valiūnas 2021-10-01 - 2025-09-30 martynas.delkus@gamtc.lt
    Tautvilė Šukytė dr. P. Prakas 2021-12-20 - 2025-12-19 tautvile.sukyte@gamtc.lt
    Mariam Zareyan dr. V. Šveikauskas 2022-10-01 - 2026-09-30 mariam.zareyan@gamtc.lt
    Matas Gavenauskas dr. J. Motiejūnaitė 2022-10-01 - 2026-11-30 matas.gavenauskas@gamtc.lt
  Ekologija ir aplinkotyra Eglė Malachovskienė dr. D. Bridžiuvienė 2015-10-01 - 2023-09-30 egle.malachovskiene@gamtc.lt
    Sigitas Algis Davenis dr. P. Ivinskis 2016-10-01 - 2023-09-30 algis.davenis@gamtc.lt
    Evelina Baronienė doc., dr. E. Budrys 2016-10-01 - 2025-09-30 evelina.vzesniauskaite@gamtc.lt
    Julija Danilovienė dr. B.Karpavičienė 2017-10-01 - 2024-09-30 julija.daniloviene@gamtc.lt
    Monika Kalvaitienė dr. I.Jukonienė 2017-10-01 - 2024-09-30 monika.subkaite@gamtc.lt
    Božena Šocik dr. S. Jurkonienė 2018-10-01 - 2024-09-30 bozena.socik@gamtc.lt
    Simonas Račkauskas dr. V. Rakauskas 2018-10-01 - 2023-09-30 simonas.rackauskas@gamtc.lt
    Rasa Tumaševičiūtė dr. G. Ignatavičius 2018-10-01 - 2023-09-30 rasa.tumaseviciute@gamtc.lt
    Lukas Petrulaitis dr. Z. Gudžinskas 2019-01-02 - 2022-12-31 lukas.petrulaitis@gamtc.lt
    Reda Nalivaikienė dr. L. Butrimavičienė 2019-01-02 - 2024-12-31 reda.eglinskaite@gamtc.lt
    Gintautas Kibirkštis dr. R. Pukienė 2019-01-02 - 2022-12-31 gintautas.kibirkstis@gamtc.lt
    Renata Butrimienė dr. N. Kazlauskienė 2019-10-01 - 2023-09-30 renata.butrimiene@gamtc.lt
    Mindaugas Kazlauskas dr. D. Montvydienė 2019-10-01 - 2023-09-30 mindaugas.kazlauskas@gamtc.lt
    Vitalijus Stirkė doc., habil. dr. L. Balčiauskas 2019-10-01 - 2023-09-30 vitalijus.stirke@gamtc.lt
    Tautvydas Žalnierius dr. S. Jurkonienė 2019-10-01 - 2023-09-30 tautvydas.zalnierius@gamtc.lt
    Jonas Žvirgždas dr. A. Paškevičius 2019-10-01 - 2023-09-30 jonas.zvirgzdas@gamtc.lt
    Laurynas Taura dr. Z. Gudžinskas 2020-10-01 - 2024-09-30 laurynas.taura@gamtc.lt
    Kristina Valavičiūtė-Pocienė dr. R. Bernotienė 2020-10-01 - 2024-09-30 kristina.valaviciute@gamtc.lt
    Liucija Kamaitytė-Bukelskienė dr. Z. Sinkevičienė 2020-12-21 - 2024-12-20 liucija.bukelskiene@gamtc.lt
    Viktorija Dobrynina prof. R. Stonis 2020-12-21 - 2024-12-20 viktorija.dobrynina@gamtc.lt
    Darius Valūnas prof. habil. dr. J. Mažeika 2020-12-21 - 2025-12-20 darius.valunas@gamtc.lt
    Gabrielė Bumbulytė prof. habil.dr. V. Būda 2021-10-01 - 2025-09-30 gabriele.bumbulyte@gamtc.lt
    Edoardo Nobili dr. L. Ložys 2021-10-01 - 2025-09-30 edoardo.nobili@gamtc.lt
    Izabelė Šuikaitė dr. J. Koreivienė 2021-10-01 - 2025-09-30 izabele.suikaite@gamtc.lt
    Martynas Skulskis dr. L. Blažytė-Čereškienė 2022-10-01 - 2026-09-30 martynas.skulskis@gamtc.lt
  Zoologija Mélanie Yvonne Ludivine Duc prof. habil. dr. Gediminas Valkiūnas 2019-10-01 - 2023-09-30 Melanie.Duc@gamtc.lt
    Justė Aželytė dr. V. Palinauskas 2021-10-01 - 2025-09-30 juste.azelyte@gamtc.lt
    Margarita Kazak dr. R. Bernotienė 2021-10-01 - 2025-09-30 margarita.kazak@gamtc.lt
    Ieva Olechnavičiūtė dr. N. Noreika 2022-10-01 - 2026-09-30 ieva.olechnaviciute@gamtc.lt
  Fizinė geografija Egidijus Jurkus prof., dr. R. Povilanskas 2020-09-30 - 2024-09-30 egidijus.jurkus@gamtc.lt
  Geologija Julita Stankevič prof., habil. dr. S. Šliaupa 2014-10-01 - 2023-08-21 julita.stankevic@gamtc.lt
    Audrius Armanavičius dr. J.Satkūnas 2017-10-01 - 2023-09-30 audrius.armanavicius@gamtc.lt
    Tomas Aidukas prof., dr. P. Šinkūnas 2018-10-01 - 2024-09-30 tomas.aidukas@gamtc.lt
    Simonas Danielius dr. J. Taminskas 2019-10-01 - 2024-09-30 simonas.danielius@gamtc.lt
    Vytautas Minkevičius dr. J. Satkūnas 2019-10-01 - 2024-09-30 vytautas.minkevicius@gamtc.lt
    Jonas Liugas prof., habil. dr. S. Šliaupa 2020-10-01 - 2024-09-30 jonas.liugas@gamtc.lt
    Irina Sosnina dr. V. Šeirienė 2021-10-01 - 2025-11-30 irina.sosnina@gamtc.lt
    Olga Demina dr. G. Skridlaitė 2022-10-01 - 2026-09-30 olga.demina@gamtc.lt