Ankstyvosios karjeros tyrėjų kavos pertraukėlė su dr. Asta Audzijonyte

2023 m. rugsėjo 29 d. vyko GTC ankstyvosios karjeros tyrėjų (AKT) kavos pertraukėlė tema „Kaip mėgautis mokslinių straipsnių rašymu“, kurią organizavo GTC AKT komitetas. Renginį moderavo dr. Nathan Jay Baker, o pranešimą skaitė ir patarimais dalijosi didelę mokslinių darbų rašymo patirtį turinti GTC vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Asta Audzijonytė.

Per susitikimą buvo aptarti laiko planavimo straipsniams rašyti ir struktūrinių dalių rengimo principai, pristatytos priemonės ir technologijos, palengvinančios straipsnių rašymą, kalbėta apie duomenų saugojimo, rezultatų viešinimo ir asmeninių kompetencijų auginimo svarbą. Aptarti AKT kylantys klausimai.

Dalyvių gausa ir diskusijos intensyvumas parodė šios temos aktualumą. AKT komitetas planuoja šiais mokslo metais suorganizuoti daugiau susitikimų tyrėjams, kuriuose bus kalbama apie priemones ir žinias, padėsiančias tobulinti tiek straipsnių rengimą, tiek ir kitus įgūdžius.

Nuoširdžiai dėkojame dr. Astai Audzijonytei už įkvepiančias diskusijas, vertingus patarimus ir skirtą laiką AKT. Linkime sėkmės tolimesniuose darbuose.

**********************************************************************************

Dr. Asta Audzijonytė baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus universitete, Lietuvoje, vėliau Helsinkio universitete, Suomijoje, įgijo daktaro laipsnį. Asta dirbo daugelyje tarptautinių laboratorijų, iš jų Monterėjaus įlankos akvariumo muziejuje, Kalifornijoje (JAV) ir Sandraugos mokslinių ir pramoninių tyrimų organizacijoje, Hobarte (Australija). Dabar Asta dirba vyresniąja mokslo darbuotoja Tasmanijos universitete ir vyriausiąja mokslo darbuotoja Gamtos tyrimų centre. Jos tarpdisciplininiai evoliucinės biologijos, žuvų analizės, ekologinio modeliavimo, molekulinės ekologijos ir mašininio mokymosi sričių tyrimai vertinami kolegų.

Kaip rašyti mokslinį straipsnį

×